Warunki przyjęcia zwierząt

Podstawowym warunkiem przyjęcia pod nasz dach czworonoga jest zgłoszenie przyjazdu Gościa ze zwierzęciem w momencie rezerwacji. W przypadku braku zgłoszenia pobytu ze zwierzęciem właściciel może odmówić zakwaterowania i zwrotu zaliczki.

 

Pobyt zwierzęcia warunkowany jest posiadaniem jego książeczki zdrowia z aktualnymi szczepieniami i poświadczeniem odrobaczenia.

 

W obawie o bezpieczeństwo naszych Gości oraz innych zwierząt nie przyjmujemy również psów ras uznawanych za agresywne ani psów agresywnych w stosunku do innych zwierząt oraz ludzi.

 

Opłata

Jednorazowa opłata za pobyt zwierzęcia wynosi 100 zł. Połowę tej sumy przekazujemy schronisku Ciapek w Hajnówce.

 

Hałas i zakłócenia

Twój pies nie może przeszkadzać innym Gościom przebywającym na terenie obiektu. W przypadku powtarzających się kilkakrotnie skarg ze strony innych Gości, zastrzegamy sobie prawo do zerwania umowy wynajmu.

 

Higiena i czystość

Opiekunowie muszą zadbać o to, aby zwierzaki spały w swoich legowiskach: nie na łóżkach w pościeli, nie na sofach – w razie złamania tego zakazu, możemy obciążyć opiekuna kosztami dodatkowego sprzątania lub zakupu nowej pościeli. Przed wyjazdem prosimy o dokładne odkurzenie pokoju z włosów kota/psa (łóżek, foteli itd.) W deszczowe dni i zimą po spacerze, przed wejściem do domu, należy wycierać psom łapki.

 

Teren otaczający nasz dom służy Tobie jak i innym Gościom do wypoczynku – jako właściciel jesteś zobowiązany do posprzątania odchodów po swoim podopiecznym (w zawiązanych woreczkach należy wyrzucić je do ogólnego kontenera). Właściciele kotów muszą posiadać kuwetę i opróżniać ją do plastikowej torby, którą następnie będą wyrzucać do kontenera na śmieci.

 

Za wszelkie zanieczyszczenia terenu oraz materialnie szkody wyrządzone przez zwierzęta odpowiada jego właściciel. Właściciele kotów muszą posiadać odpowiednią kuwetę.

 

Odpowiedzialność

Jako opiekun jesteś odpowiedzialny i ponosisz koszty za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez swojego zwierzaka. Ponosisz również odpowiedzialność za psa w przypadku pogryzienia ludzi bądź innych zwierząt na naszym terenie.

 

Twój pies musi być nadzorowany przez cały czas w ciągu pobytu. Aby okazać szacunek innym Gościom, prosimy zawsze trzymać psa na smyczy w ich obecności na ogólnie dostępnym terenie. Zabrania się wprowadzania zwierząt na plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie U Emila ma własny ogród – pies może korzystać z jego uroków, proszę pilnować jednak, żeby furtki były zamknięte. Przez ogród należący do mieszkania U Zofii przebiega ścieżka do miejsca ogniskowego i wiaty rowerowej dla gości Loftu – prosimy więc nie zostawiać psa bez nadzoru.

 

Nie zostawiaj swojego pupila w pokoju dłużej, niż to wynika z jego indywidualnych potrzeb fizjologicznych. W przypadku gdy będziemy mieli uzasadnione podejrzenia, że pozostawione w pokoju zwierzę zakłóca pobyt innych Gości, niszczy mienie obiektu, bądź może spowodować sytuację zagrożenia dla siebie bądź innych Gości, będziemy kontaktować się z Tobą w celu rozwiązania problemu.