fot. Jarek Kąkol

Puszczańskie Siedlisko

Dworek stoi na otoczonej lasem działce o powierzchni 4200 m2. Na parterze znajdują się dwa duże mieszkania, „U Zofii” i „U Emila”, z osobnymi wejściami i własnymi ogrodami. Nad nimi, na całej długości domu, powstał po remoncie olbrzymi Loft „U Jana Jakuba”. Tuż za Dworkiem na gości czeka wspólne miejsce ogniskowe, basen (lipiec-sierpień), huśtawka, budynek Bani z Mansardą, oraz Chata Kulturalna.

Spokój wiekowego domu, który niejedno widział, udziela się jego gościom. Na rowery przygotowaliśmy miejsce w wiatach, w których znajdą Państwo również leżaki. Oba mieszkania na dole mają własne murowane grille i ogrodowe stoły, Loft – własny taras przy stodole i grill przenośny.

fot. Jarek Kąkol

fot. Jarek Kąkol

Nie zapomnieliśmy również o grach i zabawkach dla dzieci oraz o lekturze na długie wieczory przed kominkiem – każde mieszkanie ma własną biblioteczkę. Do dyspozycji małych gości jest piaskownica, huśtawki i publiczne boisko do siatkówki w pobliżu leśniczówki. W lipcu i sierpniu zapraszamy na basen!

Chętnie służymy radą i pomocą, opisem tras wycieczkowych, miejsc wartych zwiedzenia. Naszych gości kontaktujemy z doświadczonymi przewodnikami (przewodnikami po rezerwacie ścisłym, ornitologami), z firmą wynajmującą kajaki, gospodarzami organizującymi jazdy i rajdy konne na hucułach. Pragniemy, aby Państwa wypoczynek w Białowieży był niezapomniany.

fot. Jarek Kąkol